Іван Франко

Книги - морська глибина: хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить. Іван Франко.
Дякуємо, що завітали до нашого блогу! Ми відкриті для всіх за адресою: вулиця Академіка Корольова, 71/1

Бібліотека інформує

пʼятниця, листопада 01, 2019

Майстер-шеф у бібліотеці

     Дорослі досить багато часу проводять на кухні, і якщо у сім'ї є  діти, то чому б не залучити їх до кулінарії. Вони із задоволенням будуть наслідувати своїх батьків, а з часом цілком зможуть допомагати в приготуванні навіть самих складних страв.


    Багато хто боїться, що замість приємного і корисного проведення часу зі своїм чадом вони отримають повний розгром на кухні і зайві години прибирання. Однак це зовсім не так. Досить дотримуватися двох золотих правил, і ви зможете уникнути проблем.     По-перше, не дозволяйте собі і дитині забувати, що головна людина на кухні - це дорослий, і вас треба в усьому слухатися . А по-друге, пам'ятайте, що ви готуєте для обопільного задоволення. Вибирайте прості кулінарні рецепти з гарантовано гарним результатом.


Сьогодні у нас веселий кулінарний конкурс "Майстер-шеф у бібліотеці" підготувала Тетяна Філенко. Діти із задоволенням приймали участь у створенні оригінальних і корисних страв під керуванням дорослих.Ось яку красу створили наші читачі ! Смачного !


Немає коментарів:

Дописати коментар