Іван Франко

Книги - морська глибина: хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить. Іван Франко.
Дякуємо, що завітали до нашого блогу! Ми відкриті для всіх за адресою: вулиця Академіка Корольова, 71/1

Бібліотека інформує

середу, серпня 06, 2014

Живи і пам'ятай

     4 серпня завідуючі бібліотек № 24 ( Алевтина Федосеєнко) та 45 (Марія Суховецька) зустрілися з дітьми, що відпочивають нинішнього літа у оздоровчому санаторії "Вікторія".

 Під час поетичної хвилинки "Свіча, запалена від серця", яку провела
 М. Суховецька, прозвучали вірші Тараса Шевченка, якому в цьому році виповнилися 200 років від дня народження. Письменник, який став провідником багатьох українців, завдяки палкому бажанню бачити свій народ вільним і щасливим,  слово якого в наш час  кличе на захист скривджених і поневолених, не може бути забутим ніколи.


 А.Федосеєнко під час гри-абетки "Я дружу зі світлофором" розповіла про виникнення правил безпечного руху, кількість яких збільшувалась у зв'язку з появою нових видів транспорту.

     Діти приймали активну участь у обговоренні різних ситуацій, які виникають на дорозі, як треба їх вирішувати, як уникати проблем при переходах дороги, вони зробили головний висновок: мало знати правила безпеки, треба їх ретельно виконувати всім учасникам дорожнього  руху. 


      Учасники зустрічі виявили зацікавленість книжками , що принесли з собою бібліотекарі, бо в майбутньому вони хотіли б навчитися водити автомобіль, а поки що зраділи тому, що з 14 років вони можуть їздити на велосипеді, пообіцявши бути уважними і обачними, адже від цього залежить життя і спокій багатьох, хто знаходиться поряд на дорозі.  
Немає коментарів:

Дописати коментар