Іван Франко

Книги - морська глибина: хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить. Іван Франко.
Дякуємо, що завітали до нашого блогу! Ми відкриті для всіх за адресою: вулиця Академіка Корольова, 71/1

Бібліотека інформує

четвер, квітня 09, 2020

Пам'ятне 10-те квітня...

Час невблаганний — сьогодні серед живих залишилися всього кілька людей, які визволяли 10 квітня 1944 року Одесу. Бібліотекар Олена Шойка підготувала виставку "Підпільно-партизанський рух на Одещині".


Як відомо, до кінця березня 1944-го року війська 3-го Українського фронту підійшли до Миколаєва, й у ніч на 5 квітня місто було очищене від фашистів. Після чого наші солдати почали операцію зі звільнення Одеси.10 квітня 1944 року в ході Одеської операції війська 3-го Українського фронту при сприянні Чорноморського флоту звільнили наше місто від німецько-фашистських загарбників. 73 дні обороняли Одесу наші воїни в 1941 році, а три роки потому ворог не зміг протриматися тут і 5-ти днів.


Символом визволення міста від окупації став піднятий у той знаменний день над Одеським оперним театром червоний прапор.Цей день для всіх є світлим і пам’ятним. І хоча минуло вже 76 років від Дня визволення Одеси, змінилися покоління, але пам’ять про героїв-визволителів залишилася не тільки на пам’ятниках і обелісках – вона в серцях усіх одеситів.
Дякуємо Вам, шановні ветерани, за стійкість та мужність!!!!
У цей день прийміть слова безмежної вдячності й поваги від наших юних читачів Оленки та Сашка !


Немає коментарів:

Дописати коментар