Іван Франко

Книги - морська глибина: хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить. Іван Франко.
Дякуємо, що завітали до нашого блогу! Ми відкриті для всіх за адресою: вулиця Академіка Корольова, 71/1

Бібліотека інформує

субота, грудня 30, 2017

Минає рік...

   Добігають кінця останні дні року. Дуже напружений він був для нашої бібліотеки: щоденна бібліотечна робота в умовах капітального ремонту.     Не віриться, що все раптом скінчилося . Оновлено бібліотечний простір настільки, що читачі та їх батьки дивуються, чи туди вони дісталися, прийшовши на черговий обмін книжок. Нам це приємно, бо ми знаємо, як старалися будівельники нам догодити: тут підправити, там поміняти колір, як краще сформувати малюнок з плитки  в туалеті... Нема "лишніх" стін, коридорів.
    Читачу представлено весь бібліотечний фонд, можна вибрати самому, або за допомогою бібліотекаря, потрібну книжку, посидіти за комп'ютером з друзями, почитати періодичні видання в окремому приміщенні, де представлені всі видання, що виписувала бібліотека за останні 8 років, пограти в настільні ігри.    Пройшли перші масові заходи у оновленому приміщенні. Тобто, починаємо все спочатку, як 45 років тому.  Саме цьому ювілею присвячується цей ремонт-подарунок, який отримали читачі-діти та їхні близькі родичі Київського району міста Одеси
    Дякуємо депутату  Гончарук Оксані Віталіївні та її колегам по міськраді, що надали кошти на здійснення ремонтних робіт, а їх було чимало: замінено освітлення, труби теплопостачання та каналізації, встановлено нові лічильники на світло і  воду, замінено всі двері, радіатори, утеплено підлогу, постелено новий лінолеум. 
   Я звернула увагу на те, як по-новому виглядають наші читачі: більш піднесений настрій, бажання прийти якнайшвидше. Так робить одна дівчинка-першокласниця з дідусем, що її супроводжує. Її личко світиться від радості, що вона знову візьме на прочитання цілий стосик книжок і чекатиме нової зустрічі з бібліотекарем, щоб поділитися враженням від прочитаного.    
    Отже, дорогі наші читачі, нинішні і майбутні, запрошую вас до бібліотеки, до читання, до радості, до спілкування у Новому 2018 році!


Немає коментарів:

Дописати коментар