"Творці революції здебільшого лірики. Революція єсть трагічна лірика, а не драма..." Павло Тичина
У березні цього року виповнюється 100-ліття Української революції 1917-1921 років - одного з найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу ХХ століття. Ця доба стала вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації. Сформована тоді ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Українці довели свою спроможність розбудови власної держави. Сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених революцією 1917- 1921 років.
14 березня 2017 року Марія Суховецька та Микола Суховецький разом з вихованцями вчителя історії НВК-84 Марченко Олени зробили спробу проаналізувати події сторічної давності: причини початку революції, успіхи та помилки керівників Української Центральної Ради на чолі з Михайлом Грушевським, УНР, доби Гетьманату, Директорії.
Відсутність досвіду керування країною, нерішучість, постійне оглядання на дії Петрограду, невміння швидко проводити необхідні реформи, відсутність єдності та порозуміння серед керівників УНР привели до поразки української революції 1917-1921 років.
Події останніх трьох років в нашій державі доводять, що революцію треба не тільки робити, а і захищати та оберігати кожному громадянинові, хто живе в цій країні.
Немає коментарів:
Дописати коментар