Іван Франко

Книги - морська глибина: хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить. Іван Франко.
Дякуємо, що завітали до нашого блогу! Ми відкриті для всіх за адресою: вулиця Академіка Корольова, 71/1

Бібліотека інформує

понеділок, липня 11, 2016

Незвичайна зустріч

   Відкриваю свою сторінку на фейсбуці і читаю, що сьогодні, 11 липня, святкує свій день народження російська співачка Олена Камбурова, яка не просто співає, а зачаровує своїм виконанням і закохує в себе назавжди... І здивувалася такому співпадінню: вдень до бібліотеки прийшли діти, що відпочивають у санаторії "Степове повітря".
   Вони прийшли обміняти книжки і посидіти за комп'ютерами.
 Записую книги у формуляр виховательки, роблю помітку, хто саме читатиме ці книги. Одна дівчинка називає своє прізвище - Камбурова. Питаю, чи знає вона когось з відомих людей з таким самим прізвищем. "Так,- відповідає дівчинка, - це співачка, яка, між іншим, є далекою родичкою, так мені розповідав дідусь, але я не чула пісень у її виконанні"
   Так відбулося моє знайомство з дівчинкою Софійкою з Донецька, яка через постійні обстріли переїхала з мамою до Костянтинівки. Вона мріє повернутися восени додому, а поки що відпочиватиме із своїми новими друзями з усієї України у санаторії.
    Відому  виконавицю чудових романсів Олену Антонівну (батьки якої народилися у Макєївці Донецької області!) вітаємо з днем народження, бажаємо щастя і миру.

Немає коментарів:

Дописати коментар