Іван Франко

Книги - морська глибина: хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить. Іван Франко.
Дякуємо, що завітали до нашого блогу! Ми відкриті для всіх за адресою: вулиця Академіка Корольова, 71/1

Бібліотека інформує

неділя, липня 05, 2015

Нам сумувати ніколи, бо прийшли канікули!

      Нарешті прийшли довгоочікувані канікули! Це пора нових вражень та знайомств, відкриттів! Бібліотека не стоїть осторонь дитячих очікувань, адже саме тут можна взнати багато цікавого, відпочити з друзями, прочитати безліч цікавих книжок, прийняти участь у заходах, що готують для читачів бібліотекарі.
     Уже 27 травня наші читачі-другокласники з 55 ОЗОШ сповістили, що книжкове літо почалось! Вони прийняли участь у розважальній програмі "Сумувати ніколи, бо прийшли канікули". Разом з вчителями підвели підсумки і виявили найкращих читачів, які отримали грамоти. Бібліотекарі ознайомили дітей з новими надходженнями, нагадали про те, як вести щоденник читача, щоб мати можливість звітувати про позакласне читання у вересні, позмагатися з однокласниками у вікторинах, конкурсах за прочитаними творами.

     З 2  по 18 червня нашими активними відвідувачами масових заходів стали діти, що відпочивають у пришкільних таборах. 
     Вони стали учасниками бібліотечних свят "Як не знаєш - розпитаєш, коли мудрий - відгадаєш" (діти 89, 86, 65 шкіл відповіли на велику кількість запитань з українського та російського фольклору). Літературне свято "На сонячній галявині Лукомор'я"було присвячено творчості О. Пушкіна, казки якого дуже люблять наші читачі з 263 НВК, 84 НВК.


      Старшокласники з 84 НВК виявили бажання познайомитися з творчістю засновника нової української літератури Івана Котляревського, громадянина, воїна, письменника. 
     Весело пройшла гра для семикласників з 84 НВК "Леді і джентельмени", їм  прийшлося стати учасниками змагань, в яких  треба було виявити знання сучасного етикету.


     Діти з 310 НВК  прийняли активну участь у співбесіді "Захистити мир на землі"


. Швидко пролетіли гамірні дні табірного життя. Нам приємно, що тепер діти продовжують приходити у бібліотеку із своїми батьками, друзями, адже канікули продовжуються, а читання у бібліотеці ніколи не закінчується. Ми чекаємо вас, любі читачі!Немає коментарів:

Дописати коментар