Іван Франко

Книги - морська глибина: хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить. Іван Франко.
Дякуємо, що завітали до нашого блогу! Ми відкриті для всіх за адресою: вулиця Академіка Корольова, 71/1

Бібліотека інформує

середа, жовтня 23, 2019

Знайомтесь:Оля Русіна !Лише на один день завітала в наше місто дитяча письменниця,перекладачка та журналістка Оля Русіна !


І нам дуже приємно,що вона побувала саме у нас в гостях з презентацією своїх книг "Мія та сонячне затемнення" та "34 сонячні дні і один похмурий" ! Дуже дякуємо представниці "Видавництва Старого Лева" Марині Старощук за організацію зустрічі !


Наші читачі,четвертокласники 84 школи,прочитали ці твори із захопленням,задавали питання Ользі,радо спілкувалися ще із зовсім юною письменницею.


Оля розповіла про себе,свою першу книгу та її героїв. Авторці було лише п'ятнадцять років під час написання дебютної книги,яка була "списана" з молодшої сестрички.


Трохи біографії Олі :
Народилася в Києві 5 червня 1995 року. Закінчила бакалаврат з полоністики в КНУ імені Тараса Шевченка та бакалаврат з журналістики в Ягеллонському університеті в Кракові.
 З самого дитинства вона постійно вигадувала різні історії, на ніч розповідала молодшій сестрі власні казки. Трохи пізніше почала їх записувати. Першу «книгу» написала в 7 років. Тепер вона з гумором згадує, що задумувала її як грандіозний роман у двох частинах, але вмістилася вона в шкільному зошиті на дванадцять листів. Пізніше, спостерігаючи за молодшою ​​сестрою і її товаришами, вона почала записувати побачене у вигляді коротких історій, іноді вставляючи в них щось своє — зі власного дитинства. Закінчила музичну школу по класу фортепіано і бандури і у вільний час захоплюється музикою і малюванням.
Василевська Олена Анатоліївна,вчителька 4-А класу,побажала творчих успіхів письменниці.


Потім розпочалася автограф-сесія! 


І обов'язкове фото з гостею !


Ольга лише другий раз у нашому місті,вона дуже хоче побачити море,після зустрічі у нашій бібліотеці письменницю чекає інтерв'ю на радіо,а ми з нетерпінням чекаємо на  нові твори та скору зустріч !


Бажаємо творчих успіхів,Олю !


                                            

Немає коментарів:

Дописати коментар