Іван Франко

Книги - морська глибина: хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить. Іван Франко.
Дякуємо, що завітали до нашого блогу! Ми відкриті для всіх за адресою: вулиця Академіка Корольова, 71/1

Бібліотека інформує

четвер, 13 квітня 2017 р.

Дарунок від Наталіі Резанової

   Приємний подарунок найактивнішим читачам дитячих бібліотек міста Одеси зробила відома авторка книг про історію світової моди, виникнення всім відомих речей, - Наталія Юріївна Резанова. Вона виявила бажання подарувати дітям свою книгу "Былое и мода" (другий том) зі своїм автографом, а це не менше 200 екземплярів!
   Наша бібліотека також прийняла участь у цій доброчинній акції, назвавши своїх претендентів на отримання книги від автора. Ми запросили дітей разом з батьками прийти до бібліотеки і отримати подарунок.


    13 квітня завідувач бібліотеки Марія Суховецька розповіла про двотомник "Былое и мода", який отримала бібліотека для фонду читального залу. Вона з приємністю відмітила, що авторка довгий час працювала у відділі мистецтв Національної наукової бібліотеки і мала можливість ознайомитися з багатьма документами, часописами, альбомами про моду як мистецтво, щоб здійснити свій задум: розповісти про значення моди читачам.
   Насті М. та Катрусі Г., які не змогли прийти на захід, книги було вручено у школах, де вони навчаються.   


 Наші читачі, батьки та співробітники бібліотеки дякують за подаровані книги авторці та чекаємо на зустріч після прочитання. 

Немає коментарів:

Дописати коментар