Іван Франко

Книги - морська глибина: хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить. Іван Франко.
Дякуємо, що завітали до нашого блогу! Ми відкриті для всіх за адресою: вулиця Академіка Корольова, 71/1

Бібліотека інформує

четвер, серпня 04, 2016

Галина Лазарева та її книги про кіно


4 серпня 2016 року розпочав свою роботу ХХ книжковий ярмарок "Зелена хвиля".
 Крім продажу книжок,  організатори пропонують городянам і гостям міста відвідати  зустрічі з письменниками, майстер-класи, лекцї, концерти.
 На головній сцені на вулиці Дерибасівській першою з учасників Програми виступила з презентацією своєї нової книги "Очевидец. ХХ век" Галина Яківна Лазарева, директор КУ ЦМБС для дітей, яка довгий час працювала головним редактором Одеської кіностудії.
Звернутися до написання книг змусило її бажання поділитися своїми думками, спогадами про тих людей, з якими довелося, дякуючі долі, зустрітися, творчо працювати, ділити радощі і печалі. Таким чином виникла серія книг "Имена Одесской киностудии". Нею опрацьовано багатий фактичний матеріал, здобуто спогади людей, які довірили автору свої сімейні реліквії: листи, фотографії для того, щоб не забули імена тих, хто творив славу одеського кіно. Привітати автора-очевидця прийшли друзі, колеги по роботі на кіностудії,  бібліотекарі, читачі. Бажаємо творчих успіхів, Галино Яківно!Святкове відкриття книжкового ярмарку "Зелена хвиля" - 2016


Читачі дитячих бібліотек - учасники вікторини за творами О. Волкова.

Бібліотекарі ЦМБС - учасники презентацій, зустрічей.

Знайомство  відвідувачів  з дитячими бібліотекарями міста.
Немає коментарів:

Дописати коментар